Programa

Fai clic neste enlace para acceder ao programa

PROGRAMA DE ACTIVIDADES 5º DÍA DEL DEPORTE SOLIDARIO
11,00 a 14,00 e de 16,00 a 20,30 MAS CREATIVOS-Inchable
DELEGACIÓN DE SANTIAGO DA FED. GALEGA DE FÚTBOL-Exposición Historia do fútbol de Santiago
TENIS DE MESA
XOGOS DE MESA
PETANCA
ASOCIACIÓN DE PERSOAS XORDAS DE SANTIAGO DE COMPOSTELA (APSSC) – dardos
A CASA DAS LINGUAS-Soccer skills
ASOCIACIÓN XOGOS TRADICIONAIS DE COMPOSTELA – Xogos tradicionais
ASOCIACIÓN DEPORTIVA BALONCESTO DE FONTIÑAS – baloncesto
ADB Fontiñas – CAB Obradoiro
11,00 A 12,00 XIMNASIO ÍMPETU
CLUBE DEPORTIVO FONTIÑAS-Patinaxe
CLUB SAN FRANCISCO TEO-Kárate
FEDERACIÓN GALEGA DE CAZA – Exhibición de agility
11,00 a 14,00 BÁDMINTON
12,00 A 14:00 VICTORIA F.C. – fútbol
12,00 a 13,00 h – Benxamíns
13,00 a 14,00 h – Alevíns
12,00 a 13,00 DIVER PATÍN – Patinaxe
ACADEMIA DE DANZA BALANCÉ-Danza
JUDO CLUBE COMPOSTELA -JUDO
FEDERACIÓN GALEGA DE CAZA – Exhibición de percorrido de caza con arco
13,00 a 14,00 JUDO CLUBE COMPOSTELA- DEFENSA PERSOAL
CLUBE PATINAXE ARTÍSTICA DE TEO – Patinaxe
CRUZ VERMELLA SANTIAGO: Obradoiro de primeiros auxilios
ASOCIACIÓN XOGADORES CHAVE SANTIAGO – Chave
16,00 a 17,00 BERTAMIRÁNS F.C. – fútbol – categorías benxamín e alevín
16:00 a 17:00 Club Ximnasia Rítmica Viravolta
16,00 a 17,00 CLUBE ABUELO BOX-Boxeo
17:00 a 17:30 Dan Center Coreografías de Danza, estilos Danza Jazz y Danza Claqué, así como una mini-representación de una Clase de Danza Moderna
16,00 a 20,00 CLUBE CICLISTA COMPOSTELÁN MUEBLES COMPOSTELA – Gimkana ciclista
16,00 A 20,30 CLUBE HOCKEY COMPOSTELA
17,00 a 18,00 CLUBE LOITA STELLAE-Loita olimpica
17,00 a 20,30 ARTE DO COMBATE-Esgrima antiga
COMPOSTELA ESGRIMA-Esgrima
LUMOS COMPOSTELA-Quidditch
ASOCIACIÓN XOGADORES CHAVE SANTIAGO – Chave
17,30 a 18,00 PASITO DE BAILE- Exhibición de baile
18,00 a 19,00 ALMA ZEN DE YOGA-Ioga
CRUZ VERMELLA SANTIAGO: Obradoiro de primeiros auxilios e obradoiro de chapas
18,00 a 19,30 ZUMBANA-Máster class de zumba para todos os públicos
18,00 a 20,00 LUDOARTE – Especial «Día do deporte solidario»
IV MILLA POPULAR SOLIDARIA
18,00 BIBERÓN-FAMILIAR
18,15 PREBENXAMÍN
18,30 SUB 10-SUB12
18,45 MILLA SUB 14-SUB16
19,00 MILLA SUB 18- SUB 20
19,15 MILLA SUB 23-SENIOR
19,30 MILLA MÁSTER
19,00 a 20,30 CLUB TKDENODO HKD- Taekwondo
19,30 a 20,30 XIMNASIA RÍTMICA COMPOSTELA-Ximnasia ritmica
20,30 ENTREGA PLACA DEPORTISTA SOLIDARIO A D.JOSÉ RAMÓN GONZÁLEZ JUANATEY
20,45 SORTEO DE AGASALLOS